Bu haftaya özel hosting paketlerinde %20'e varan indirimi kaçırma!

Hakkımızda

PUROOL HAKKINDA

Purool 2 Şubat 2011 tarihinde kurulmuştur. Farkındalık oluşturan hizmetleri ile büyümek isteyen ve webte farkını ortaya koymak isteyen bütün girişimcilerin webte destekçisi olma hedefindedir. Purool, Kuysoft Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde hosting,domain,sunucu alanında hizmet veren bir markadır. Purool olarak yaptığımız işte seo ve performanslı hosting alanında farkımızı müşterilerimize hissettirmek istiyoruz. Tüm veri hizmetlerimizi gerçekleştirirken esneklik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçladığımızdan hem Türkiye sınırları içerisinde hem de yurt dışında faaliyette olan serverlarımız ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz. Ayrıca tüm çalışanlarımızla müşterilerimize ne kısa sürede teknik destek hizmeti vermekte önceliklerimiz arasındadır.

PUROOL'U FARKLI KILAN NE?

  • Sektöre Kazandırdığımız Yenilikçi Çözümler
  • Seo ve Performansı Ön Planda Tutan Hizmetler
  • Güvenlik ve Yedekleme Çözümleri
  • Türkiye ve Başka Ülkelerdeki Serverlar İle Esnek Çözümler ve Uygun Fiyat Aralığı
Purool, Kurumsal ve Bireysel internet hizmetleri vermektedir. Purool.com; alan adı tescil, transfer ve seo hosting çözümleri arasında uzmanlanmıştır. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyacına yöneliik esnek internet hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hakkında teknik destek veriyoruz ve çözüm odaklı destek hizmetlerimizle müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. İnternet hizmetleri sektöründe öncelikle Türkiye'de sonrasında ise orta doğu ve tüm dünyada, en büyük, en etkili çözümler üretebilen ve müşterileri tarafından en çok sevilen öncü firma olmak istiyoruz. Tüm planlarımızı buna göre yapıyoruz. Ayrıca büyütken büyütmek anlayışıyla büyümek isteyen bütün internet şirketlerini bünyemizde görmek istiyoruz.

PUROOL DESTEK SİSTEMİ
Purool İş Ortakları Hakkında

Powered by WHMCompleteSolution